Strony wwwStrony www Obsługa firmObsługa firm

Strony www

 

TechnologieTechnologie

Tworzenie strony internetowej jest procesem złożonym. Już na etapie projektowania należy wziąć pod uwagę szereg czynników, determinujących jej dalszą przydatność. Zawsze staramy się aby strona którą przygotujemy spełnia wymagania Klienta. Była przyjazna i łatwa w odbiorze dla odwiedzających, ze szczególnym uwzględnieniem grupy docelowej. Była dobrze indeksowana przez wyszukiwarki sieciowe, a przez co często odwiedzana przez internatów. A także spełniała normy obowiązujące w internecie - za równo te formalne jak i nie formalne.

Aby osiągnąć ten cel nie boimy się sięgać po różnorodne technologie. Zaczynając od nieśmiertelnego HTML'a i XHTML'a jako jego następcy. Poprzez JavaScript jako jeden ze sposobów na ożywienie strony "ClientSide". Dalej Flash jako standard internetowych animacji. PHP oraz ASP jak sposób na ożywieni strony "ServerSide", ale także znaczne rozbudowanie jej możliwości. Choćby jako sposób na połączenie z bazami danych. I oczywiście bazy danych jako źródło do wyświetlanych informacji, a także cel zbieranych informacji od odwiedzających.

Kożystając z takiego wachlarza technologii staramy się wykorzystać nasze doświadczenie i najlepszą wiedzę techniczną aby przygotować stronę internetową spełniającą nasze wygórowane normy jakościowe i była pozytywnie odbierana przez społeczność internetową.