Strony wwwStrony www Obsługa firmObsługa firm

Strony www

 

Fundacja "Naszym dzieciom"Fundacja "Naszym dzieciom"

images/portfolio/fnd.org.pl/mini.png

Opis: Fundacja "Naszym Dzieciom" działa od 1994 roku. Jest inicjatorem powstania pierwszych placówek integracyjnych w osiedlu Tarchomin. W swoim dorobku ma Ośrodek Integracyjno - Rehabilitacyjno - Wychowawczy "Krasnal" oraz Poradnię Specjalistyczną "Naszym Dzieciom".

Projekt: Ostra i łagodna. Zdecydowane kolory oddają zdecydowanie i profesjonalizm z jakim Fundacja służy tym którym nikt inny nie chciał pomóc. Delikatność i ciepło kojarzą się z bezpieczeństwem i troską, które Fundacja roztacza wokół tych którymi się opiekuje. Taka właśnie jest Fundacja i strona fnd.org.pl.

Technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.fnd.org.pl/

Stowarzyszenie BORISStowarzyszenie BORIS

images/portfolio/boris.org.pl/mini3.png

Opis: BORIS jest niezależną organizacją pozarządową, która wspiera wszelką aktywność obywatelską - w tym organizacje pozarządowe oraz inicjatywy społeczne - w ich działaniach na rzecz dobra publicznego. Głównym celem naszego działania jest zwiększenie efektywności rozwiązywania problemów społecznych dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu możliwości i sił tkwiących w społeczeństwie.

Projekt:

Technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.boris.org.pl/

Historia: boris.org.pl

Maximus Consulting GroupMaximus Consulting Group

images/portfolio/mcg.edu.pl/mini.png

Opis: Maximus Consulting Group. Kluczowym dla nas pojęciem jest kultura organizacyjna, oparta o wartości, postawy, misję, cele, strategię firmy, efektywną komunikację, system zarządzania zasobami ludzkimi. Jest ona naszym zdaniem niezbędna do osiągnięcia trwałego sukcesu w biznesie. Poprzez nasze zaangażowanie i koncentrację na projekcie pragniemy maksymalnie efektywnie wesprzeć rozwój firmy klienta.

Projekt: Strona firmy szkoleniowej. Chcieliśmy połączyć surowość i konserwatyzm nauczyciela w beżach i khakim, połączona z gładkością właściwą tylko bystrości wyszkolonego umysłu w rozpiętym pomarańczowym menu pękającym po wciśnięciu by pokazać wszystkie szczegóły zagadnień. Aktywność pomarańczu łagodność niebieskiego nauczyciela w spokojnej zielonej oprawie komentarzy, to cechuje grafikę strony MCG.edu.pl
Technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.mcg.edu.pl/

Zipi-MechZipi-Mech

images/portfolio/zipimech.pl/mini.png

Opis: ZIPI-MECH s.j. od ponad 10 lat zabezpiecza gabinety rentgenowskie przed przenikaniem promieniowania jonizującego. Działa w całej Polsce, mam za sobą doświadczenie ponad 400 realizacji na potrzeby służby zdrowia. Oferuje usługi kompleksowo, od fazy projektu ochrony radiologicznej do wykonania pełnego zabezpieczenia gabinetu.

Projekt: Tworząc stronę zależało nam aby kojażyła się z promieniowaniem. Jednocześne chceiliśmy aby wyglądała na soldną i bezpieczną. Podzieliliśmy menu na dwie wyraźnie odrębne części aby ułatwić nawigację: związane z firmą na górze i związane ofertą rowijane po lewej stronie.

Technologie: HTML, CSS, JavaScript PHP.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.zipimech.pl/

VERSOVERSO

images/portfolio/verso.waw.pl/mini.png

Opis: VERSO -Agencja pracy tymczasowej -kreuje i dostarcza personel przyszłości mający przyczynić się do osiągnięcia trwałego sukcesu jednostki, grupy, organizacji.

Projekt: Strona w założeniu miała być ciepła i przyjemna w odbiorze, a jednocześnie byś stroną z harakterem. Podział menu na główne i dwa kontekstowe jest podyktowany intuicyjnym zagłębianiem się w treści strony.

Technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.verso.waw.pl/

Mazowieckie Forum Pomocy SpołecznejMazowieckie Forum Pomocy Społecznej

images/portfolio/mfps.boris.org.pl/mini.png

Opis: Celem Mazowieckiego Forum Pomocy Społecznej prowadzonego przez Stowarzyszeniu Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych - BORIS jest podnoszenie poziomu i doskonalenie sprawności funkcjonowania pomocy społecznej w województwie mazowieckim.

Projekt: Strona spokojna i delikatna. Skierowana do osób zainteresowanych Pomocą Społeczną i wolontariatem. Jedno menu upraszacza nawigacje dla osób rzadko kożystających z internetu. Forum dyskusyjne dostępne na stronie zwiększa jej interaktywność i ułatwia kontakt z jej odbiorcami. Napisane szablony dla forum dyskusyjnego phpBB zwiększają spójność projektu.

Technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.mfps.boris.org.pl/

ROSzEFSROSzEFS

images/portfolio/roszefs.boris.org.pl/mini.png

Opis: Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Europejskiego Funduszu Społecznego prowadzony przy Stowarzyszeniu Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych - BORIS.

Projekt: Strona wyraźna, można powiedzieć agresywna. Połączenie pomarańczowego, granatowego i bordowego. Wyrażne nawiązania do strony Stowarzyszenia i logo Europejskiego Funduszu Społecznego. Proste linie nadają stronie profesjonalny wygląd, cienie i gradienty dodają stronie subtelności. Proste menu z lewej strony zawiera wszystkie potrzebne informacje. Dodatkowo wyeksponowane spis odnośników i kontak.

Technologie: HTML, CSS, JavaScript, PHP.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.roszefs.boris.org.pl/

TP InvestmentTP Investment

Opis: Od początku funkcjonowania naszym podstawowym celem jest absolutna dbałość o wizerunek firmy. Cały zespół dokłada wszelkich starań aby nasze logo było synonimem najwyższej jakości usług, z zastosowaniem najnowszych technologi, profesjonalnej i kompleksowej obsługi inwestora, oraz dotrzymywania terminów realizacji i udzielonych gwarancji.

Technologie: HTML, Flash, PHP, JavaScript.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.tpinvestment.pl/

Kamieniarstwo - Jan JastrząbKamieniarstwo - Jan Jastrząb

Opis: Strona zakładu kamieniarskiego i hurtowni kamienia budowlanego.

Technologie: HTML, CSS, JavaScript.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.granit.info.pl/

Lady Vitale ForumLady Vitale Forum

Opis: Strona przygotowana na targi "Lady Vitale Forum".

Technologie: HTML, Flash.

Podgląd: layout

Portal kobiety.plPortal kobiety.pl

Opis: Przykładowy "Layout" strony.

Technologie: HTML.

Podgląd: layout

Myster bez LesiaMyster bez Lesia

images/portfolio/mslesio.waw.pl/mini.png

Opis: Strona internetowa drużyny piłkarskiej. Strona cieszy się dużym powodzeniem zawodników kibiców i rywali. Posiada bardzo rozbudowaną księgę gości.

Technologie: HTML, JavaScript. CSS, PHP.

Podgląd: powiększenie

Odnośnik: http://www.mslesio.waw.pl/

Lady Vitale Forum - PrezentacjaLady Vitale Forum - Prezentacja

Opis: Prezentacja multimedialna idei targów "Lady Vitale Forum".
Technologie: Flash.

Podgląd: prezentacja

Lady Vitale Forum - LogoLady Vitale Forum - Logo

Opis: Logo przygotowana dla "Lady Vitale Forum".

Technologie: Wektorowe logo.

Podgląd: logo